fbpx

GRILLIDE MÜÜK

Puidu aroom, maailma kõige arenenum tehnoloogia ja meeldejäävad hetked- see on Traeger puitpelletiga grill

Traeger on kogu maailmas juhtiv pelletgrillide tootja. Tänu Traegeri WiFIRE®-tehnoloogiale saate oma grilli juhtida igal pool ja igal ajal Traegeri nutirakenduse abil. Reguleerige grilltemperatuuri, kontrollige toitu, seadistage taimereid ja meeldetuletusi, sirvige üle 1600 originaalretsepti, seda kõike oma telefoni kasutades. Displeilt saab muuta suitsu hulka, soojust, näed kogu aeg liha sisetemperatuuri, seadistada küpsetamise aega, seadet sisse ja välja lülitada jpm. Temperatuuri saab valida 70°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C).Traeger ei ole jätnud tähelepanuta ühtegi detaili, mis tähendab, et kvaliteetsed materjalid ja asjatundlikus on nähtav igal ruutsentimeetril. Kui siia lisada äärmiselt toekas konstruktsioon ja korralikud materjalid, siis saamegi täna maailma parima pelletgrilli

Erinevad võimalused söögi valmistamiseks: grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti, bbq

Lisainfo ja tellimine: jaanus@veskagrill.ee või tel:58046945

TRAEGER IRONWOOD 650 pelletgrill

HIND 1799€ soodushind 1500€

Tellimiseks kirjuta: jaanus@veskagrill või tel:58046945

Grill on varustatud kahekordse restisüsteemiga, suurendades grillitavate toodete hulka (mõlemad tasandid grillivad ühtemoodi). Alumisel tasandil võimalik valida kahte kõrgust. Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust pelletgraanulitega. Pidevalt saadaval kuus erinevat puidupelletit – hickory, pecan, mesquite, kirss, lepp ja õun. Vala punker täis, vali temperatuur ja ülejäänu tehakse sinu eest. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli kumer kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse äravoolukanalisse ja sealt grilli küljes rippuvasse ämbrisse. Laisematele soovitame katta grillimisresti alumise pinna fooliumiga, nii saate grilli pea-aegu hooldusvabaks.

Grilli sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.

Toidu sisetemperatuuri saab omakorda kontrollida integreeritud sondiga.

Grilli ahjukorpusel on topeltseinad temperatuuri paremaks hoidmiseks.

Grill on standardvarustuses on riputuskonksudega roostevaba küljelaud.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS
Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale. Uudsena on grilli korpuseosa topeltseintega, mis vähendab energiakulu ja on suureks eeliseks talvisel grillimisel.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse.

AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

SUITS
Gillil on supersuitsu režiim, mida kasutades on võimalik saada klassikalise suitsuahujuga sarnane tulemus. Suits ei juhita otse korstnasse, vaid grilli tagaosa allääres olevatesse piludesse. Taoline suitsu juhtimine tagab suurema suitsuringluse. Ikka parema maitse nimel.

ENERGIA
Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks.
Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

KÜPSETUSRESTID
Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast emailitud terasest. Restide mõõdud:
– esimene, ehk alumine tasand 55,88 x 48,26cm
– teine tasand 55,88 x 26,67cm

TRAEGER IRONWOOD 885 pelletgrill

HIND 1999 soodushind 1650€

Tellimiseks kirjuta: jaanus@veskagrill või tel:58046945

Tugeva ehitusega Traeger Ironwood 885 grillil on tihe kahekordse seinaga grillkorpus, mis võimaldab parimat soojuse ja aroomi ülekandumist toidule. Tünnikujuline grillkorpus on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud terasest. Grillil on kaks tasandit portselanemailitud terasest restidele, mis on kergesti eemaldatavad. Traeger Ironwood on varustatud WIFIRE®-funktsiooniga. Kui soovite, saate grilli ja selle temperatuuri hõlpsasti juhtida oma telefonist, kasutades Traegeri rakendust. Võite kasutada ka Traegeri rakendust, et vaadata ja jäldiga retsepte ning juhiseid oma grilli jaoks. Temperatuuri reguleerimine vahemikus 75°C kuni 260°C. Lisatud on temperatuuriandur. D2®-tehnoloogiline ülekanne ja TurboTemp-soojuse reguleerimine soojendab grilli kiiremini. Pelletikambri mahutavus 9 kg. Pelletite tühjendusava võimaldab teil pelletid kiiresti tühjendada, et täita pelletikamber uuesti toiduvalmistamiseks kõige sobivamate pelletitega. WOOD CHECKER indikaator näitab pelletite kogust kambris. GRILLGUIDE grilljuhtimissüsteem (Traeger Appi kaudu). Traeger TRU CONVECTION® süsteem – süsteem küpsetab toitu kuni 20% kiiremini. SUPER SMOKE funktsioon toodab soovi korral täiusliku suitsuaroomi (75°C-105°C), KEEP WARM funktsioon hoiab toidu õigel temperatuuril kuni serveerimiseni. Lisana on temperatuuriandurid grillile ja toidule Nautige grillimise lihtsust!

TRAEGER IRONWOOD XL INT PELLETGRILL

HIND 2299€ soodushind 2150€

Tellimiseks kirjuta: jaanus@veskagrill või tel:58046945

UUS 2023 aasta mudel! Kaasaegne, samas kompaktne pelletgrill uusimate tehnoloogiliste lahendustega, mis muudab radikaalselt teie ettekujutust välitingimustes toiduvalmistamisel. Mõnusad grillielamused tagatud.

Traeger FSC Kirsipuust pelletid 9 kg

Traeger kirsipuust pellet annab sinu toidule õrnalt magusa alatooniga suitsuse maitse. Sobib kasutamiseks enamike lihade, köögiviljade kui ka kala puhul. Koti kaal 9 kg. Toodetud USA

20€/kott

Traeger õunapuust pelletid 9 kg

Traegeri õunapelletid suurendavad loomulikult ja delikaatselt loomaliha, kana ja sealiha maitset, muutes selle mahlakaks ja kergelt magusaks. Koti kaal 9 kg. Toodetud USA

20€/kott

Traeger Hickory pelletid 9 kg

Annab tugeva ja suitsuse maitse, mis sobib ideaalselt veiseliha, sealiha, linnuliha ja köögiviljade jaoks. Koti kaal 9 kg. Toodetud USA

20€/kott